Vazoną išvertęs vairuotojas prisistatė į seniūniją(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-01-24 08:37

Lauksargių seniūnijoje automobilio nesuvaldęs vairuotojas paragintas prisistatė seniūnui. Nuotrauka iš „Facebook“

Lauksargių seniūnijos darbuotojai trečiadienį susidūrė su netikėta problema – išverstas gėlių vazonas ir tuja. Feisbuko paskyroje bandyta gražiuoju prikalbinti kaltininką prisistatyti.

Trečiadienį Lauksargių seniūnijos feisbuko paskyroje pasirodė pranešimas apie išverstą gėlių vazoną ir žaliuojančią tują. Skelbta, kad seniūnija turi ne tik filmuotą vaizdo medžiagą, bet ir įvykio liudininkus. Todėl, kaip pastaruoju metu tapo populiaru, įvykio kaltininkas viešai paragintas prisistatyti ir atlyginti nuostolius. Pranešimą skaitantieji tarp eilučių galėjo suprasti, kad priešingu atveju bus kreipiamasi į policijos pareigūnus.

Ketvirtadienio rytą apie susisiekus su Lauksargių seniūnu Mindaugu Giaču, jis paaiškino, kad kaltininkas jau žinomas ir perspėtas. O kiek vėliau jis redakcijai perskambinęs pranešė, kad jis jau ir pasirodė seniūnijoje.

– Tai mūsų kaimo gyventojas. Tiesiog nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo. Dabar neseniai buvo užsukęs į seniūniją ir sutarėm, kad atlygins nuostolius, – laimingai ir be pareigūnų įsikišimo pasibaigusią istoriją dėstė M.Giačas.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras