Nukentėjusios nepilnametės motina sulaukė grasinimų(16)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-08-24 06:33

Prie šio vandens telkinio netoli namų pasikėsinta išprievartauti tris nepilnametes. D.Sitnikienės foto

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams greitai pavyko išaiškinti tris jaunuolius, sekmadienį Žygaičių seniūnijoje prie vandens telkinio mėginusius išprievartauti tris nepilnametes, o vėliau vieną jų pagrobusius.

 

 

Iškart po įvykio nusikaltėliams pavyko pasprukti nuo pareigūnų, tačiau neilgam. Policijai žinomi pilnamečiai žygaitiškiai – du abiturientai ir 26 metų vyras tebėra laisvėje, jie nesulaikyti. Tačiau pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo seksualiai prievartauti. Baudžiamasis kodeksas už tai numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Incidentas prie vandens telkinio įvyko netoli nukentėjusiosios namų apie 17.30 valandą, kai prie trijų besimaudančių nepilnamečių automobiliu privažiavo trys jaunuoliai. Vaikinai bandė išžaginti merginas, tačiau joms pavyko pasipriešinti. Tuomet jie griebė vieną septyniolikmetę ir įsitempę į automobilį nuvažiavo krūmynų link. Prie vandens telkinio buvęs pagrobtosios brolis apie tai pranešė motinai. Ši nieko nelaukdama nuskubėjo gelbėti dukros. Išprievartauti merginos nusikaltėliai nesuspėjo.

– Nuojauta mane vedė ten, kur buvo mano dukra. Jau iš toli pradėjau jiems šaukti, kad paleistų mano mergaitę. Po to, kai pasakiau, kad iškviesiu policiją, jaunuoliai nuvažiavo, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo susijaudinusi pagrobtosios motina.

Kitą dieną po įvykio nukentėjusiosios šeima sulaukė netikėtų svečių. Anot septyniolikmetės motinos, nusikaltėlių draugeliai atvyko ne atsiprašyti, o pagrasinti dėl to, kad ji kreipėsi į policiją. Tačiau moteris dėl to neketina tylėti.

– Jei Tauragės policijoje yra teisingumas, nusikaltimas bus išaiškintas, – įsitikinusi moteris.

Ji tvirtina, kad dukra patyrė didžiulį stresą. Nukentėjusiajai išduotas siuntimas pas teismo medicinos ekspertą.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras