Paaugliai nusiaubė stadioną(9)

Arūnas STRIKAITIS | arunas@kurjeris.lt

2009-08-21 08:18

Siaubėjų močiutė atgavo mobilųjį telefoną, kai įsipareigojo anūkus akylai stebėti ir į stadioną neleisti.

Paruošti Tauragės Vytauto stadioną Lietuvos futbolo A lygos kovoms Tauragės rajono savivaldybei kainavo kelis šimtus tūkstančių litų. Tai dideli pinigai Lietuvą užklupusios finansinės krizės sąlygomis, tačiau rugpjūčio 17-osios rytą stadiono darbininkai rado išlaužytas kėdes, nuplėšytas „Tauro“ futbolo klubo reklamas.

 

 

Stadiono darbininkai, „Tauro“ futbolo klubo treneriai jau seniai pastebėjo, kad Vytauto stadioną siaubia būrys 10–12 metų paauglių. Išvydę suaugusiuosius siaubūnai pabėga, bet vėl grįžta, kai nėra kam jų sudrausti.

Pirmadienį, per pietus, Vytauto stadiono darbininkė Irena Gečienė pamatė, kaip būrys 10–12 metų paauglių nuo kėdžių plėšė „Tauro“ futbolo klubo reklamas. Stadiono darbininkė bandė siaubėjus pagauti, tačiau vaikai buvo vikresni. Tik bėgdamas vienas jų pametė mobilųjį telefoną, kuris tapo įkalčiu.

Tos pačios dienos vakarą kažkas išlaužė 30 Vytauto stadiono kėdučių. I.Gečienė mano, kad keršydami už paimtą mobilųjį telefoną tai padarė jį pametę vaikai.

Vytauto stadioną eksploatuoja Tauragės rajono savivaldybės Sporto centras. Turėdami siaubėjo mobilųjį telefoną Sporto centro darbuotojai nesunkiai surado paauglius prižiūrinčią senelę. Į Vytauto stadioną atėjusi energingų anūkų močiutė sutiko atlyginti nuostolius tik už nuplėšytas reklamas, tačiau ji įsitikinusi, kad kėdučių anūkai negalėjo išlaužyti.

Po ilgų ginčų ir derybų Vytauto stadiono darbuotojai močiutei atidavė anūkų pamestą telefoną. Močiutė įsipareigojo anūkus sudrausti.

– Jaunųjų siaubūnų močiutė – bedarbė, ką iš jos paimsi? Ji įsipareigojo anūkus prižiūrėti. Dabar turime ir anūkų, ir močiutės mobiliųjų telefonų numerius, todėl galėsime susisiekti, jei vėl kils problemų. Pritvirtinti išlaužytas kėdutes daug nekainuos, o „Tauro“ futbolo klubas priklijuos prie kėdučių naujas klubo reklamas, tai ekipai kainuos kelis šimtus litų, – sakė Sporto centro vedėjas Gediminas Sakalauskas.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras