„Kriminalistai“ pavogė pinigų(2)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2010-02-26 05:40

Trečiadienio vakarą kriminalistais apsimetusių sukčių pora iš tauragiškės namų pavogė kelis tūkstančius litų.

Vasario 24-osios vakarą į policiją kreipėsi 64 metų tauragiškė Sodų gatvės gyventoja, kuri nukentėjo nuo sukčių. Tą vakarą į jos namus atėjo du vyrai, kurie prisistatė esantys kriminalistai. Apsimetėliai pareigūnai tauragiškei pareiškė, kad namuose darys kratą. Moteris nė nepareikalavusi tarnybinių pažymėjimų sukčiams leido daryti tai, ko jie pareikalavo.

„Kratai“ pasibaigus vyrai pareiškė neradę, ko ieškojo, ir išėjo. Vyrams išėjus patikrinusi kambarius moteris suprato esanti ne tik apgauta, bet ir apvogta. Piniginėje ji neberado kelių tūkstančių litų. Paskambinusi į policiją moteris sužinojo, kad jokie pareigūnai jos namuose kratos neturėjo daryti.

Nukentėjusioji parašė pareiškimą policijai. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tačiau vakar rytą įtariamųjų dar nebuvo sulaikyta.

Eugenijus Motiekaitis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos viršininkas, teigė, kad toks sukčiavimas, kai nusikaltėliai apsimeta pareigūnais, pasitaikė pirmą kartą po daugelio metų.

– Pareigūnai, atėję pas šią moterį, turėjo parodyti tarnybinius pažymėjimus. Taip pat jie turėjo pateikti teismo sankcionuotą kratos orderį arba tyrėjo nutarimą atlikti kratą ir tik po to atlikti šiuos veiksmus. Deja, moteris nepareikalavo jokių dokumentų ir liko apgauta, – sakė E.Motiekaitis. Kriminalistų viršininko nenustebino, kad sukčiai atėjo pėsti. Anot jo, pareigūnai kartais gali ateiti ir pėsti, nes kratą dažniausiai būtina atlikti netikėtai.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras