Vietoje pagalbos – bauda(41)

Arūnas STRIKAITIS | arunas@kurjeris.lt

2010-02-18 06:35

Vagių aukomis tapę žmonės kviečiasi policininkus, kad padėtų atgauti prarastą turtą. Po praėjusį rudenį patirto nuotykio Ateities take gyvenanti tauragiškė R.L. gerai pagalvos, ar tuoj atveju kviestis į pagalbą pareigūnus.

Praėjusių metų lapkričio 14-osios vakarą grįžusi namo R.L. pastebėjo, kad ant jos automobilio „VW Passat“ ratų nebėra keturių dekoratyvinių ratlankių diskų. Moteris patyrė 150 litų žalą, todėl nutarė pasikviesti policininkus ir pranešti apie vagystę. Atvažiavę policininkai iš visų pusių nufotografavo apvogtą automobilį, užregistravo įvykį, žadėjo dėti pastangas, kad vagis būtų surastas.

R.L. labai apsidžiaugė šių metų sausio 7 dieną gavusi pranešimą iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Policininkai kvietė nukentėjusiąją atvykti į komisariatą. Ji apsidžiaugė, nes pamanė, jog pavyko surasti pavogtus automobilio ratlankių diskus.

Atvykus į policijos komisariatą policininkai moteriai su liūdesiu pareiškė, jog ratlankių vagių pagauti kol kas nepavyko. Tačiau studijuojant apvogto automobilio nuotraukas po sudėtingo tyrimo pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad R.L. automobilis stovi ne vietoje, ant šaligatvio, todėl teks nubausti jo šeimininkę. Išsiaiškinę, kad už Kelių eismo taisyklių pažeidimus R.L. nuobaudų neturi, humaniški Tauragės policininkai moteriai skyrė minimalią – 50 litų baudą.

Ieškodama teisybės R.L. parašė skundą į Klaipėdos apygardos administracinį teismą, tačiau iš ten gavo atsakymą, kad skundas surašytas neteisinga forma.

– Norint skundą surašyti teisinga forma, tektų eiti pas advokatą ir prašyti, kad jis parašytų skundą. Advokato paslaugos kainuos daugiau nei 50 litų bauda, todėl geriau sumokėsiu baudą, nei prašysiu advokatų pagalbos. Kai džipai stovi ant šaligatvių, tai policininkai jų savininkų nebaudžia, o kai paprasto žmogelio automobilis, tai tuoj skiria baudą. Gavau gerą pamoką, kitą kartą gerai pagalvosiu prieš prašydama policininkų pagalbos, – su apmaudu kalbėjo R.L.

Skaityti komentarus (41) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras