Avarijos aplinkybes aiškinasi policija(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-02-29 06:17
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Kol kas niekas dar negali tiksliai pasakyti, kaip „Renault Safrane“ atsidūrė šalikelės griovyje. Autorės nuotrauka

Ankstų praėjusios savaitės penktadienio rytą vairuotojų, važiuojančių keliu Karaliaučius–Tauragė–Šiauliai–Ryga, dėmesį patraukė ties Ežeruonos upeliu į šalikelės griovį įkritusi mašina.

Vyšninės spalvos „Renault Safrane“ į pakelės griovį įskriejo vos tik spėjo pervažiuoti „Ežeruonos“ tiltą. Tiesa, kodėl vairuotojas nuskriejo į šalikelę – lieka mįslė.

Iš šalikelėje, griovyje ir šlaite paliktų mašinos stabdymo žymių galima spėti, kad važiuota gana dideliu greičiu. Nulėkęs į dešinįjį kelkraštį „Renault“ smigo į tąnakt suminkštėjusį gruntą, kur, tikėtina, lūžo automobilio priekinio rato ašis. Todėl mašina griovio šlaitu ėmė slysti ne tiesiai, o sukdamasi šonu. Laimei, neapsivertė, o kiek nuslydusi „įtūpė“ į minkštą griovį taip giliai, kad be specialaus keltuvo jos iš avarijos vietos niekas nebūtų įstengęs iškrapštyti.

Avarijos vietoje mėtėsi ne tik po avarijos paliktos duženos, nuplėštos mašinos detalės, bet ir automobilio valstybinis numeris.

Tarp visų kitų mašinos detalių mėtėsi akivaizdžiai ne tai mašinai priklausantis baltos spalvos bamperis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos viršininkas Kęstutis Lukošius galėjo pasakyti tik tiek, kad šio autoįvykio aplinkybės tiriamos.

– Kol kas pavyko nustatyti tik mašinos „Renault Safrane“ savininką. O kaip automobilis atsidūrė griovyje, aiškinamės, – trumpai informavo pareigūnas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras