Angliškomis gatvėmis važinėti pritaikytas "Peugeot" kliudė motociklininką(15)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-04-30 16:02
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Įvykio sujaudinti miestiečiai tikino, jog vairuotojas, greičiausiai, motociklininko nepastebėjo, nes automobilis nepritaikytas lietuviškam eismui. Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Šiandien, apie 16 val., ties D. Poškos ir Gedimino gatvių sandūra, "Peugeot" automobilis su angliškais numeriais kliudė ta pačia kryptimi važiavusį motociklininką.

Po įvykio motociklininkas kaip mat išgabentas ligoninėn. Automobilio vairuotojo teigimu, prieš įvykį, link viaduko važiavusios abi transporto priemonės tuo pačiu metu persirikiavo į pirmąją juostą. Pirmasis važiavo "Peugeot".

– Aš ketinau sukti į šią gatvę (D. Poškos), o jis, matyt, pamanė galintis greit mane aplenkti per dešinę pusę. Užkliuvo už automobilio veidrodėlio ir dar kurį laiką jį tempiau, – pasakojo vairuotojas Sergėjus taip ir nepasukęs į norimą gatvę.Įvykio vietoje stoviniuojantys vyrai tikino, jog "Peugeot" vairuotojas meluoja ir, greičiausiai, sėdėdamas už dešinėje automobilio pusėje esančio vairo, nepastebėjo artėjančio bei, rikiuodamasis iš antros juostos, prispaudė pirmąja važiuojantį motociklininką prie šaligatvio bortelio. Vyrai įvykio nematė, vienintelė liudininkė buvo moteris, kuri, kai įvyko avarija, ėjo šaligatviu. Pastaroji sakė nepastebėjusi, kaip transporto priemonės kliudė viena kitą.Automobilio dešinysis veidrodėlis buvo aplamdytas, ant durelių matėsi įbrėžimai.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras