Girtas jaunuolis nuskriaudė „gatavą“ vyrą(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-05 12:03
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Kęsčiuose girtas vaikinas įsibrovė į daugiau nei dvigubai girtesnio ir trigubai vyresnio kaimyno namus bei jį sumušė. Už tokį nusikaltimą įtariamajam gresia belangė.

Incidentas įvyko sekmadienį, gegužės 3-iąją, apie vidurdienį. Į Kęsčių gyvenvietėje, Elbento gatvėje (Žygaičių sen.), gyvenančio 56-erių vyro namus įsibrovė 19-metis. Vaikinas į namus įėjo išdaužęs durų stiklą. Namuose buvusį šeimininką „svečias“ daužė pagaliu, vėliau pagrobė 200 eurų ir pasišalino.

Policijai apie įvykį pranešė nukentėjusiojo sūnus. Paaiškėjo, kad vyrą sumušė ir apiplėšė kaimynas. Policija netruko nustatyti įsibrovėlio tapatybės, jis sulaikytas.

Tiriant įvykio aplinkybes nustatytas ir abiejų vyrų girtumas. Į svetimus namus įsiveržęs jaunuolis į alkoholio tikrintuvą įpūtė 2,43 prom. alkoholio, o nuo jo nukentėjęs Kęsčių gyventojas – 5,43 promilės. 19-metį policija sulaikė ir uždarė į areštinę.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė sakė, kad sulaikytajam reiškiami įtarimai plėšimu.

– Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Įtariamajam taikoma atsakomybė už plėšimą naudojant specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, – sakė policijos atstovė.

Įstatymas numato, kad už tokį nusikaltimą baudžiama tik laisvės atėmimo bausme iki septynerių metų.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras