„Nemiegok – apvogs“(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-05-27 08:12
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

 Policija ne kartą yra įspėjusi – vagys „dirba“ visada ir visur. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Tokią frazę dažnai tariame tiems, kurie skraidžioja padebesiais arba snūduriuoja. Ši, atrodytų, banali frazė tapo kūnu vienam tauragiškiui, užmigusiam maršrutiniame autobuse. Vagišiai nemiega. Tai derėtų atsiminti ir lankantis gydymo įstaigoje.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė apie tris vagystes. Ilgapirščių aukomis tapo žmonės, apsilankę turgavietėje, greitosios medicinos pagalbos tarnyboje ir maršrutiniame autobuse.

Gegužės 20 dieną, tarp 8 ir 14 valandos, Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos tarnybinėse patalpose apvogta 62-ejų moteris: iš jos rankinės dingo planšetinis kompiuteris. Nukentėjusioji teigia patyrusi 194,62 euro žalą.

Gegužės 23 d., apie 18 val., nuo vagies nukentėjo 19-metis. Tauragiškis važiavo maršrutiniu autobusu Tauragė–Klaipėda. Prabudęs prie Gargždų vaikinas pastebėjo, kad nebeturi kuprinės, kurioje buvo planšetinis kompiuteris, megztinis, dvejos džinsinės kelnės ir vieneri baltiniai. Nuostolius vaikinas įvertino 364,29 Eur.

Vagys „dirba“ ir kaime. Tai įrodė įvykis Sungailiškiuose. Gegužės 25 d., 10.40 val., šio kaimo turgelyje apvogtas 50-metis. Vyras teigia, kad „ilgapirštis“ jam iš striukės kišenės ištraukė piniginę, kurioje buvo 182 eurai, asmens tapatybės kortelė, banko kortelė, įvairios nuolaidų kortelės. Bendrą nuostolį nukentėjusysis įvertino 185 eurais.

Visas šias vagystes tiria policija, pradėti ikiteisminiai tyrimai, o svetimą turtą pasisavinusiųjų laukia teismas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras