Pavogė paštą su erotinėmis nuotraukomis(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-08 13:48
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Vieša paslaptis, kad dažniausiai pasitaikantys nusikaltimai yra vagystės. Ilgapirščiai vagia viską ir visada, netgi savo draugų erotines nuotraukas. 

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė apie 35-erių moterį, kuri savo butus Bildeinių k. aplankė po dvejų metų. Grįžusi apžiūrėti savo turto moteris aptiko vagystę – iš dviejų butų dingo radiatoriai, metalinės krosnies dalys, vandens šildytuvas, kitų daiktų. Nukentėjusioji nuostolį įvertino 984 eurais.

Šilgaliuose iš bendrovės patalpų pavogti du kompiuteriai ir elektrinis piemuo. Nuostolis tikslinamas.

Tauragėje, Respublikos g., 40-metė vairuotoja automobilyje neberado 500 eurų vertės telefono „Iphone 5S“.

Į policiją kreipėsi mergina ir pranešė, kad kažkas pavogė jos socialinio tinklo paskyrą ir elektroninį paštą. Pastarajame mergina teigė laikiusi erotinio pobūdžio nuotraukas. Nukentėjusioji mano, kad paskyras pavogęs asmuo nuotraukas paviešino taip pat pavogtame socialiniame tinklalapyje.

20-metis Tauragės rajono gyventojas neužrakintame sandėliuke-malkinėje pasigedo garso kolonėlės su žemo dažnio garsiakalbiu ir tuščios dėžės su skyle žemo dažnio garsiakalbiui montuoti. Nuostolius vaikinas vertina 200 eurų.

31-erių moteris pasiskundė po trijų dienų nebeatgavusi mobiliojo ryšio telefono Rukuose. Telefoną „Samsung Galaxy S4“ ji teigia palikusi vyro namuose. Nuostolis – 200 eurų.

Baltramiejiškių kaime sodybą turinti 42-ejų moteris teigia patyrusi 2700 eurų nuostolį. Iš sodyboje statomo gyvenamojo namo vagys išlupo ir išsigabeno septynis plastikinius langus. Sodyboje signalizacijos nebuvo.

Pagėgiuose, turgavietėje, iš 26-erių moters striukės kišenės pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy Dues“. Nuostolis – 130 eurų. Telefonų pasigesta ir Skaudvilėje. Kelmės gatvėje gyvenanti 32-ejų moteris pranešė, kad iš buto dingo mobiliojo ryšio telefonai „Nokia“ ir „Samsung“. Jų vertė – 60 eurų. Manoma, kad vagis į namus pateko lengvai, dėl netvarkingos durų spynos laužtis jam nereikėjo.

Dėl visų šių vagysčių policijos komisariatas atlieka ikiteisminius tyrimus. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras