Praskelta galva, išmušti dantys, sutrenktas dubuo – sugyventinių kasdienybė(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-07 14:14
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Specialiųjų tarnybų darbuotojai neslepia, Mėnulio pilnaties metu fiksuojama daugiau pažeidimų, kyla daugiau konfliktų. Tai liudija ir pastarųjų dienų policijos įvykių suvestinės.

Sugyventiniai. Tauragėje gyvenančių sugyventinių konfliktas namuose baigėsi moters sužalojimu. Vyras, kuriam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,57 prom.) nuo laiptų nustūmė savo gyvenimo draugę. 44-erių moteriai praskelta galva, sutrenktas dubuo. Vyro policija nesulaikė.

Kitas vyras savo žmoną sumušė tėvų namuose Lumpėnuose. Dėl smurto artimoje aplinkoje šis vyras uždarytas į areštinę.

60-metis tauragiškis, gyvenantis Šilalės gatvėje, stumdė ir talžė metais jaunesnę sugyventinę. Nukentėjusiajai praskelta lūpa, sumušti dantys. Smurtautojui nustatytas sunkus girtumas – į alkoholio tikrintuvą jis įpūtė 2,67 prom. Jis sulaikytas.

Tauragės rajone, Kalėnuose, 45-erių vyras namuose savo žmoną tampė už plaukų, smūgiavo į šoną. 43-ejų nukentėjusiajai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,75 prom.).

Vaikai. Smurtauti linkę suaugusieji, akivaizdu, nesuvaldo pykčio protrūkių – griebiasi smurto ir prieš vaikus. Žukuose (Pagėgių sav.) 32-ejų vyras sporto aikštyne sumušė 11-metį: šėrė vaikui per kojas rykšte, kad šis susipyko su jo sūnumi. Taip pat Žukuose 39-erių vyras sumušė savo 17-metę dukrą – trenkė delnu per skruostą. Dėl merginai sukelto skausmo vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Jaunuoliai. Į policiją kreipėsi 17-metis, kurį nepažįstami vaikinai užpuolė balandžio 12 d. Užpuolikai jaunuolį sužalojo peiliu, traumas jis gydėsi ligoninėje. Įtariamųjų policija dar nenustatė.

Taip pat nepažįstami ir iki šiol nenustatyti asmenys 20-metį sumušė Natkiškiuose.

Tauragėje, Bendrabučio skersgatvyje, gyvenantis 18-metis sulaukė ne tik nekviestų svečių, bet ir smūgių krušos. Vaikinui vakarojant su draugais kieme, automobiliu „Mercedes Benz“ atvyko du vyriškiai (vienas jų galėjo būti vakarojusio vaikino kaimynas), įžūliai elgdamiesi užpuolė ir sumušė namų šeimininką: rankomis, kojomis ir mediniu pagaliu sudavė jam ne mažiau kaip 11 smūgių į galvą.

Visus šiuos smurto atvejus nagrinėja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Dėl visų šių muštynių pradėti ikiteisminiai tyrimai, mušeikų laukia teismas ir baudžiamoji atsakomybė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras