Apvogtas Dapkiškių kultūros centras(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-25 11:40

TK archyvo nuotrauka

Sekmadienį į renginį Dapkiškiuose pradėję rinktis kultūros centro darbuotojai buvo labai nemaloniai nustebinti. Įsibrovus į patalpas, išnešta brangi aparatūra.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje pranešta, kad sekmadienį 13.40 val. Dapkiškių kaime pastebėtas įsibrovimas į kultūros centro patalpas. Iš jų pavogta įgarsinimo aparatūra. Kokius nuostolius įstaiga patyrė, dar nėra aišku.

Dapkiškių kaimo kultūros centro renginių organizatorė Eglė Ravickaitė su žurnaliste per daug neatviravo. Darbuotoja tik priminė, kad tyrimą atlieka policijos pareigūnai, o įsibrauta greičiausiai buvo naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis „Tauragės kurjeriui“ įvardijo, kad ilgapirščiai pasiėmė kolonėlę ir stiprintuvą. Apšvarintoje patalpoje buvę ir kitų vertingų daiktų, tačiau jie liko nepaliesti.

– Vakar buvo Dapkiškiuose renginys. Atėję darbuotojai ir pastebėjo, kad buvo apvogta patalpa. Renginiui tai nesutrukdė. Dabar dar skaičiuojami nuostoliai. Tikslinama, ar nebuvo daugiau ko nors pavogta, – situaciją paaiškino V.Bartušis.

Dėl atviros svetimo turto vagystės pradėtas tyrimas. Už tokius veiksmus nusikaltusiems asmenims gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba net laisvės atėmimas iki šešių metų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras