Automobilis tapo chuliganų taikiniu(8)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-11-06 06:23

Nuotrauka iš Facebook

Sekmadienį feisbuke pasirodė neįprastas pagalbos prašymas. Moteris kreipėsi į tauragiškius, mačiusius asmenis, kurie Aerodromo gatvėje apmėtė automobilį kiaušiniais ir miltais. Atrodytų, nieko baisaus, tačiau automobilio savininkė V.B. tikina, kad taip įvyko ne pirmą kartą. Moteris pagalbos kreipėsi ir į policijos pareigūnus.

„Prašome pasidalinti, gal kas turi kokios informacijos. Šiandien, manome, kad pavakary, Aerodromo gatvėje tarp 17 ir 15 namų aikštelėje buvo apmėtyta kiaušiniais ir miltais mašina. Kuo užkliuvo, neturim supratimo, manome, kad tai jau virš visko. Prašome, jei kas pastebėjo, pranešti asmeniškai. Būsim dėkingi“, – tokia žinutė pasklido socialiniame tinkle.

Susisiekus su žinutės autore paaiškėjo, kad šį skelbimą surašiusi moteris nėra automobilio savininkė, tačiau padėjo su ja susisiekti. Vardo viešinti nepanorusi V.B. „Tauragės kurjeriui“ teigė net nenumananti, kas galėjo taip pasielgti.

– Pastatėm mašiną Aerodromo gatvėje, prie 15 namo. Dieną apie 14 valandą išvykom kita mašina. Išvykstant viskas buvo gerai. Apie 19 valandą grįžom namo ir pastebėjom, kad su mašina kažkas ne taip. Priėjusi pamačiau, kad apmėtyta kiaušiniais ir miltais. Niekam mašina ten nemaišė – nei praeiti, nei pravažiuoti. Ir ne pirmą kartą kiaušiniais apmėto mašiną. Dėl to ir kviečiau policiją, – atskleidė automobilio savininkė.

Pasak V.B., pirmą kartą automobilis apdrabstytas buvo šią vasarą. Tąkart chuliganai apsiribojo tik kiaušiniais.

– Ruošdamasi plauti automobilį, radau numestą ir miltų pakelį, ir kiaušinių dėžutę. Pernai mūsų mikroautobuso padangos buvo pradurtos. Sakyčiau, konfliktuoju su kažkuo... Bet nei apibariau ką nors, nei su kaimynais pykstamės. Parašiau policijai pareiškimą, nes sunerimau. Net policijos pareigūnai pasakė, kad čia galėtų būti kerštaujama dėl kažko, – kalbėjo V.B.

Moteris atskleidė Aerodromo gatvėje gyvenanti jau senokai ir iki šiol nepastebėjusi, kad kuris nors gyventojų savo automobilį statytų nuolat toje pačioje vietoje. Tad nesvarsto versijos, kad užėmė kieno nors pamėgtą statymo vietą. V.B. tik stebisi – esą, jei kam nors kliūva jos „Crysler Voyager“, visada gali priėjęs pasakyti. Dabar gi tenka spėlioti, kokios priežastys lėmė tokį elgesį.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė įvardijo, kad tokie įvykiai nedažni, pasitaiko kelis kartus per metus. Dažniau praduriamos padangos, nusukami veidrodėliai. Kol kas šio įvykio įtariamieji nenustatyti. Tačiau tyrėjai įtaria, kad toks poelgis rodo, jog automobilio savininkas kažkam tikrai nepatinka.

Jei turite informacijos apie automobilį apdergusius asmenis, praneškite policijos pareigūnams.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras