Automobilių aikštelėse siautėjo chuliganai (16)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-10-31 06:18

Chuliganai supjaustė kiemuose sustatytų automobilių padangas. Autorės nuotrauka

Penktadienio vakarą chuliganai smaginosi Tauragės Ateities tako mašinų parkavimo aikštelėje – vieną po kitos pradūrė ten stovėjusių automobilių padangas. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai savaitgalį gavo aštuonis nukentėjusiųjų pareiškimus apie vandališkus veiksmus ne tik Ateities take, bet ir Gedimino bei J.Tumo-Vaižganto gatvių aikštelėse. 

Penktadienį, apie 22.30 val., pareigūnams pranešta, kad Ateities take, mašinų stovėjimo aikštelėje, asmenys, vilkintys tamsiais drabužiais, bado automobilių padangas. Į nurodytą vietą nuvykę pareigūnai chuliganų nebeužtiko, tačiau susisiekė su kai kurių mašinų savininkais ir jiems pranešė apie niekdarystę. Kiti gyventojai savo mašinas sugadintomis padangomis rado ryte atėję į aikštelę.

– Atėjusi prie savo mašinos pastebėjau nuleistą padangą. Pagalvojau, kad vakare važiuodama pradūriau. Tačiau netrukus pastebėjau, kad ir kitos mašinos „nutūpusios“, – šeštadienio rytą „Tauragės kurjerio“ žurnalistei pasakojo Ateities tako gyventoja.

Mašinų parkavimo aikštelėje, priešais Ateities tako 8-ojo daugiabučio langus, chuliganai pradūrė

vienoje eilėje stovėjusių mašinų padangas. Toje aikštelės pusėje, kur yra savivaldybės vis dar pardavinėjamas buvęs vaikų darželis, subadytos dar dviejų automobilių padangos.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina Banienė, dėl subadytų mašinų padangų savaitgalį buvo gauti aštuoni nukentėjusiųjų pareiškimai. Mašinos nukentėjo ne tik Ateities take, bet ir Gedimino, J.Tumo-Vaižganto gatvėse. Chuliganai nesulaikyti.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras