Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Girtautojų smurto protrūkiai nesiliauja (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-05 10:43

Neblaivūs asmenys vargu ar gali save kontroliuoti ir dažnai smurtauja. Tokią išvadą galima daryti stebint policijos suvestinę. Joje gausu smurto artimoje aplinkoje, taip pat pranešimų apie girtus vairuotojus.

Penktadienį, apie 20.30 val., policijos pareigūnai dėl smurto artimoje aplinkoje iškviesti į Tauragės Vilties gatvę. Ten akivaizdžiai neblaivus 58-erių vyras smurtavo prieš savo buvusią žmoną, tampė moterį už plaukų, išpešdamas sruogą. Vyras atsisakė pūsti į alkoholio matuoklį.

Šeštadienį, apie 17 val., Lomių kaime kilo buitinis konfliktas. Jo metu neblaivus (1,41 prom. alkoholio) 42-ejų metų vyras smurtavo prieš savo sugyventinę. Vyras trenkė moteriai mažiausiai penkis smūgius kumščiu į galvą, parvertė ją ant žemės. Moteriai sužalotas dešinės kojos kelis.

Trečiadienį, apie 8 val., namuose Mažonuose, prieš 53-ejų metų moterį taip pat smurtavo buvęs 63-ejų sutuoktinis.

Smurtautojus pareigūnai sulaikė. Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Penktadienį pareigūnams įkliuvo ir neblaivus vairuotojas. 18.15 val. Dargaičių kaime patikrinti sustabdytas automobilis „Audi A6“. Kaip paaiškėjo, jį vairavo neblaivus (1,71 prom. alkoholio) šešiasdešimtmetis. Vairuotojas sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Automobilį vairavusiam vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras