Gyventojai vieni kitus ragina saugoti savo turtą(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-04-24 08:27

TK archyvo nuotrauka

Policijos pareigūnų kasdien sudaromoje paros įvykių suvestinėje pastebimai padaugėjo pradėtų ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių. Ilgapirščiai nesnaudė nei ilgąjį Velykų savaitgalį, nei po jo, o gyventojai ragina vieni kitus saugoti savo turtą.

Pirmadienį 19 val. pranešta, kad Trepų kaime moteris pasigedo sandėliuke laikyto dujų baliono su dujomis. Ji skaičiuoja, kad nuostolis siekia 30 eurų.

Vakar 9 val. pastebėta, kad Šidagių kaime apšvarinti trys traktoriai. 64-erių metų vyras pranešė, jog iš jų pavogti valdymo kompiuteriai. Koks patirtas nuostolis, kol kas dar nustatinėjama.

Šiąnakt 2.40 val. Aerodromo gatvėje užpultas 36-erių metų vyras. Nepažįstami asmenys jam trenkė ir iš striukės kišenės pavogė piniginę. Nuostolis siekia 130 eurų. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Gyventojai pastebi, kad pastaruoju metu vagysčių padaugėjo. Pilietiški žmonės ėmė perspėti vieni kitus rūpintis savo turtu ir jį saugiai laikyti. Vieni iš suskubusių dalintis įspėjimais – Jovarų bendruomenė, kurie savo feisbuko paskyroje pasidalino rekomendacija vertingus daiktus laikyti saugiai užrakintus.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras