Ilgapirštis šeimininkavo „Maximoje“(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-02-01 07:10

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Tauragės komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės. Šįkart akiratin papuolė pareigūnams jau žinomas asmuo, į „Maximą“ vogti per dvi dienas ėjęs net 7 kartus.

Prekybos centrai saugo savo turtą ir prekes salėse montuodami vaizdo stebėjimo kameras. Tačiau vis atsiranda „drąsuolių“, bandančių ką nors išsinešti nesusimokėjus. Dažnai taikiniu tampa ne pirmos būtinybės prekės – alkoholiniai gėrimai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje skelbiama, kad pradėtas tyrimas dėl vagystės iš parduotuvės „Maxima“. Dar sausį dvi dienas asmuo sistemingai per 7 kartus apšvarino parduotuvę. Parduotuvei padarytas 181,03 eurų nuostolis.

Komisariato atstovė Greta Kęsminaitė įvardijo, kad asmuo pareigūnams yra žinomas iš ankstesnių savo veikų. Pasiteiravus, kokios prekės asmenį sudomino, paaiškėjo, kad kaip įprasta – alkoholiniai gėrimai.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą nedidelės vertės svetimo turto vagystės. Ilgapirščiui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras