Kraupios egzekucijos byla perduota teismui(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-08-11 08:53

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Birželio 9-ąją Tauragę sukrėtė kraupus įvykis – J.Tumo-Vaižganto gatvėje esančiame daugiabutyje nužudytas trijų vaikų tėvas. Neilgai trukus pareigūnai sulaikė įtariamąjį 17-metį. Nepraėjus nė dviem mėnesiams visa bylos medžiaga pagaliau perduota teismui.

Ramų birželio 9-osios rytą niekas nesitikėjo, kad pasklis šiurpi žinia. Tačiau keli policijos pareigūnų ekipažai ties J.Tumo-Vaižganto g. 140-uoju namu nieko gero nežadėjo. Gavus pranešimą, kad gatve eina įtartinas vyras kruvinu veidu, prasidėjo įtariamojo paieškos. Su pranešėjo pagalba viename šio namo butų rastas negyvas vyras, kaip iškart įtarta, nužudytas. Policijos pareigūnams greitai pavyko išsiaiškinti, kad kaltas gali būti 17-metis jaunuolis, gyvenęs tame pačiame bute, kur įvykdyta egzekucija.

Kaip penktadienį informavo Klaipėdos apygardos prokuratūra, ikiteisminis tyrimas dėl bejėgiškos būklės žmogaus nužudymo Tauragėje baigtas. Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Jurijus Petuchovas bylą su kaltinamuoju aktu dar ketvirtadienį perdavė teismui.

Anot prokuratūros viešinamo pranešimo spaudai, apklausos metu kaltinamasis teigė, kad konfliktas kilo, kai jo svečias atsisakė toliau kilnoti taurelę. Nors išgertuvės kaltinamojo bute vyko visą naktį, jaunuoliui to nepakako. Bylos duomenimis, supykęs jis ėmė nukentėjusįjį mušti. Įtariama, kad smūgius rankomis keitė smūgiai keptuve, lango rankena, spyriai. Nukentėjusiajam teko atlaikyti ne mažiau nei 98 smūgius, nukreiptus į įvairias kūno vietas. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, pusamžiam nukentėjusiajam buvo surištos rankos ir kojos. Prokuratūra atskleidė itin žiaurią detalę – visą egzekuciją kaltinamasis filmavo išmaniuoju telefonu.

17-metis kaltinamasis, palikęs nukentėjusįjį savo namuose, persirengė ir autobusu išvyko į Klaipėdą, kur jį ir pasitiko pareigūnai ir nedelsdami sulaikė.

Kaltinamasis pareigūnams jau buvo žinomas už vagystes ir plėšimą, teistas jau keturis kartus. Šįkart jis bus teisiamas už bejėgiškos būklės žmogaus nužudymą jį kankinant ir už neteisėtą laisvės atėmimą.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras