Neblaivi vairuotoja vežėsi ir vaikus(6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-09-10 11:43

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Šeštadienio vakarą Tauragės rajone sučiupti du neblaivūs vairuotojai. Viena jų – neblaivi motina, su savimi į kelią pasiėmusi ir nepilnamečius vaikus.

Apie 17.30 val. Adakavo kaime neblaivus (2,18 prom.) teisės vairuoti neturintis 22-ejų metų jaunuolis nesuvaldė motorolerio „Peugeot G2A“. Eismo įvykio metu vyras pats susižalojo, tad teko jį skubiai vežti į Tauragės ligoninę. Medikai vairuotojui nustatė galvos smegenų sutrenkimą ir nedelsdami pervežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Policijos pareigūnai po šio įvykio nustatė ir daugiau pažeidimų – transporto priemonė buvo be valstybinių numerio ženklų, neįregistruota nustatyta tvarka, neatlikta privalomoji techninė apžiūra ir neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Kiek vėliau tą pačią dieną, apie 20.30 val., Gaurės seniūnijoje esančio Traklauko kaimo teritorijoje sustabdytas automobilis „Peugeot 406“. Jį vairavo neblaivi 38-erių metų (2,44 prom.) moteris. Į kelionę ji su savimi pasiėmė savo nepilnamečius vaikus. Neblaivi mama pristatyta į Tauragės ligoninę medicininei apžiūrai. Pareigūnai informavo, kad sulaikyta nebuvo. Visa informacija perduota Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovams.

Dėl vairavimo išgėrus, kai viršijama 1,5 prom. alkoholio riba, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abiem vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras