Pastarosiomis dienomis – smurto proveržiai(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-19 08:28

Daivos Žebelienės nuotrauka

Praėjusios paros policijos pareigūnų suvestinė mirga smurtiniais įvykiais. Daugumoje įvykių pagrindinis „veikėjas“ – alkoholis.

Policijos pareigūnams pranešta, kad antradienį 17 val. nenustatyti asmenys išlaužė gyvenamojo namo, esančio Tauragėje, J.Matulaičio g., vidines duris ir pateko į patalpas. Viduje buvusiems namiškiams užpuolikai ėmė grasinti, sudavė du smūgius 69-erių metų vyrui. Aukai nugriuvus, įsibrovėliai ėmė reikalauti pinigų iš 87-erių metų moters, ją pastūmė ant lovos ir iš kelnių kišenės ištraukė 32 eurus. Grasindami susidorojimu įsibrovėliai reikalavo daugiau pinigų, tačiau moteriai jų nedavus pasišalino iš namų. Vėliau moteris pastebėjo, kad dingo jos telefonas „Alcatel One touch“, kurio vertė – 30 eurų. Už apiplėšimą įsibraunant į patalpas ir grasinimą gyventojams gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Trečiadienio vidurdienį namuose, esančiuose Tauragėje, Aerodromo g., neblaivus 61-erių vyras susivaidijo su savo sugyventine. Apimtas pykčio jis stūmė 65-erių moterį iš kambario ir paskui ją trenkė durimis, kurios privėrė dešinę ranką. Vyras sulaikytas.

Kiek vėliau, 17.30 val., namuose, esančiuose Tauragėje, Vytauto g., išgertuvių metu susipliekė sugėrovai. 49-erių metų vyras buvo sumuštas 34-erių metų kaimyno. Nukentėjusiajam sumuštas veidas ir prakirsta galva. Smurtavęs vyras nesulaikytas.

Visais šiais atvejais pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras