Paveldėjo areštuotą ginklą(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-05-04 12:41

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl areštuoto šaunamojo ginklo pardavimo. Apie neleistiną sandorį paaiškėjo po pirkėjo mirties.

Dar vasario mėnesį dėl mirusiojo turto paveldėjimo į policijos pareigūnus kreipėsi 70-metė moteris. Tokia tvarka įprasta, kai paveldimi ginklai. Moteriai kaip palikimas atiteko lygiavamzdis ir graižtvinis šautuvai IZH43M bei TIKKA T3. Patikrinus Policijos licencijuojamos veiklos informacinėje sistemoje paaiškėjo, kad pastarajam ginklui dar 2014 metais skirtas areštas.
30-metis vyras areštuotą ginklą pardavė dabar jau mirusiam asmeniui. Ginklo pardavėjas turto arešto aktais buvo informuotas, kad perduoto turto saugoti (administruoti) perleidimas ar paslėpimas, taip pat nusikalstamas šio turto sunaikinimas ar sužalojimas, jei tai padaro saugotojas (administratorius), baudžiamas įstatymų nustatyta tvarka.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, o areštuotą ginklą pardavusiam vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė. Už tokį veiksmą jis gali būti nubaustas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras