Po „metalinės“ avarijos įsiplieskė ginčas, kuris kaltas(6) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-12 07:47

Daivos Žebelienės nuotrauka 

Šįryt Tauragės policijos komisariato pareigūnai vieną po kito gavo du iškvietimus į eismo įvykius. Laimė, nė viename jų žmonės nesužaloti. O ir transporto priemonės beveik sveikos.

Kelios minutės po aštuntos valandos policijos pareigūnai iškviesti į Dacijonų kaimą, kur už autobusų stotelės į laukus nuo kelio nuvažiavo automobilis „VW Passat“. Nuo kelio nuslydusi mašina įklimpo šlapioje dirvoje. Buvo matyti, kad vairuotojui be pagalbos išvažiuoti nepavyks. Nei automobilis, nei kelio statiniai, nei vairuotojas nenukentėjo. 

Netrukus pareigūnai skubėjo į kitą įvykį Tauragėje, Puntuko skersgatvyje, kur susidūrė „Renault Scenic“ ir „Subaru“. Į eismo įvykį patekę mašinų vairuotojai susikivirčijo, kuris jų kaltas. Nors mašinos stipriai neaplamdytos, be policijos pareigūnų pagalbos taikiai užpildyti eismo įvykio deklaracijos, atrodo, jiems būtų nepavykę.  

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė „Renault Scenic“ vairuotojas, jis važiavo tiesiai Puntuko skersgatviu. „Subaru“ markės automobilis, vairuojamas jauno vairuotojo, iš T.Ivanausko gatvės suko į Puntuko skersgatvį. „Renault Scenic“ vairuotojas pastarąjį kaltino, kad šis važiavo per greitai. „Subaru“ vairavęs vyras pareigūnams tvirtino, kad jis posūkyje pamatė priešais kelio viduriu atvažiuojantį „Renault Scenic“, ir nespėjo laiku sustabdyti.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras