Savaitgalį – eismo įvykiai ir smurtas(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-10-01 12:03

Penktadienį J.Tumo-Vaižganto gatvėje susidūrus automobiliams nukentėjo ir tvora. Arnoldo Vydmanto nuotraukos

Sprendžiant iš policijos komisariato skelbiamos suvestinės, savaitgalis pareigūnams buvo labai darbingas. Teko įsikišti į smurtinius konfliktus. Taip pat užfiksuoti du eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Penktadienio vakarą, apie 17 val., J.Tumo-Vaižganto gatvėje susidūrė du automobiliai. Į įvykio vietą iškviesti atskubėjo ugniagesiai, medikai ir policijos pareigūnai. Anot įvykio vietoje buvusių žmonių, iš parduotuvės „Maxima“ aikštelės išvažiuoti bandė „Renault“ automobilis, kai į jį atsitrenkė į aikštelę sukęs „Volkswagen“. Nelaimės metu žmonės nenukentėjo. Tačiau gerokai aplamdytas „Renault“ automobilis ir medinė namą juosianti tvora.

Techninis eismo įvykis buvo ir šeštadienį apie 13 val. Prezidento ir Vytauto gatvių sankryžoje susidūrė „Fiat“ ir „Opel“ automobiliai. Šioje avarijoje žmonės taip pat nenukentėjo, neprireikė ir pareigūnų pagalbos, mat dėl kaltės ginčų nekilo. Pirminiais duomenimis, „Fiat“ automobilis važiavo šalutine Prezidento gatve ir nepastebėjo Vytauto gatve važiavusio „Opel“.

Tą pačią dieną policijos pareigūnams teko įsikišti į smurtinius konfliktus. Pirmas iškvietimas užfiksuotas apie 7.45 val. Pareigūnai iškviesti į Stragutės kaimą. Anot pranešėjo, sodybos kieme 30-metis vyras smurtavo prieš 58-erių vyriškį. Smurtautojas buvo sulaikytas.

Kitas smurto protrūkis buvo Ridikiškės kaime apie 22.13 val. 47-erių metų vyras trenkė į kairį žandą 19-metei merginai. Dėl smurto protrūkio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras