Savaitgalio įvykiai: smurtas nesiliauja(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-12 13:12

Raimondos Alysienės nuotrauka

 

Savaitgalį policijos pareigūnams ne kartą teko malšinti konfliktus. Kaip jau įprasta, kumščiais dažniausiai švaistytasi artimoje aplinkoje, nukentėjo ir nepilnametė.

Smurto atvejis viename Batakių seniūnijos kaime užfiksuotas penktadienį. Kaip praneša Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas, vasario 8 d., apie 14 val., 23-ejų vyras naudojo fizinį smurtą prieš nepilnametę, gimusią 2003 m. Vyras sudavė penkiolikmetei tris smūgius rankomis į galvos sritį ir du smūgius ranka į kairiąją ranką. Mergina dėl galvos svaigimo ir skausmo paguldyta stebėjimui į Tauragės ligoninės Vaikų ligų skyrių.

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas. Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų).

Vasario 9-ąją, apie 14.30 val., namuose Tauragės r. Eičių k., 34-erių vyras smurtavo prieš 29-erių moterį, sukeldamas jai fizinį skausmą. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d. 

Smurtauta ir sekmadienį: vasario 10-ąją, 21.33 val., namuose Tauragės r. Skaudvilės sen. Gedgaudiškės k., neblaivus (2,36 prom. alkoholio) 18-metis girtavo su dviem savo broliais, kurie kilusio konflikto metu jį sumušė. Nukentėjusysis nenurodė, kuris brolis ir kiek smūgių tiksliai jam sudavė. Smūgiai buvo suduoti į kairiąją akį ir lūpas.

Atvykus pareigūnams smurtavę broliai iš namų buvo pasišalinę.

Nukentėjusysis pristatytas į Tauragės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, po medikų apžiūros, nenustačius sveikatos sutrikimų, išleistas ir perduotas 25-erių seseriai, gyvenančiai Tauragėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. 140 straipsnis. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas (tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino ir šią veiką padarė savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras