Savaitgalio „pramogos“: apgadinti automobiliai ir kumštynės(7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-01-15 11:30

Redakcijos archyvo nuotrauka

Savaitgalį policijos pareigūnams Tauragės rajone darbo nestigo. Užfiksuoti pranešimai apie vandalų gadinamas transporto priemones. Taip pat prašyta pagalbos tramdant smurtautojus.

Penktadienio vakarą, apie 21.30 val., išgertuvių metu Skaudvilėje kilo buitinis konfliktas. Jo metu neblaivus (1,97 prom. alkoholio) dvidešimtmetis smurtavo prieš savo taip pat neblaivų (1,97 prom. alkoholio) patėvį (gim. 1980 m.).

Sekmadienį, apie 17.30 val., pareigūnų pagalbos prireikė 31-erių moteriai. Pranešta, kad Eidintų kaime neblaivus vyras (gim. 1984 m.) išgertuvių metu apstumdė savo sugyventinę.

Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Šeštadienį, apie 13.45 val., pareigūnus iškvietė tauragiškė, pastebėjusi apgadintą automobilį. Moteris (gim. 1983 m.) pastebėjo, kad jos automobilyje „Audi A3“, stovėjusiame Moksleivių alėjos namo kieme, nėra priekinių žibintų ir kitų detalių. Nuostolis siekia net 700 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Naktį, apie 4 val., daugiabučių kiemuose Dariaus ir Girėno gatvėje nenustatyti 4 asmenys vandališkais veiksmais trikdė visuomenės rimtį ir tvarką, apgadino keturis automobilius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras