Savaitgalis buvo neramus (0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-05 10:52

Raimondos Alysienės nuotrauka

Praėjusio savaitgalio ramiu nepavadinsi – pareigūnams teko pradėti ikiteisminius tyrimus dėl muštynių ir kitokio smurto, vagysčių.

Vasario 1-ąją, apie 1 val., Tauragėje, K.Donelaičio gatvėje, šešiolikmetis ir aštuoniolikmetis bei nenustatytas asmuo sumušė 23-ejų vyrą, suduodami kumščiais smūgius į veidą ir daugybę kartų spardydami į galvą ir kitas kūno vietas. Kitą dieną nukentėjusysis kreipėsi į Tauragės ligoninę ir buvo paguldytas į Traumatologijos skyrių dėl veido ir krūtinės sumušimo bei plaučio įtrūkimo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. (nesunkus sveikatos sutrikdymas).

Vasario 3-ąją, apie 13 val., Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkcijos vyr. inspektorius pastebėjo, kad iš Tauragės r. Eičių k. ribose esančio rezervato pavogta prie medžio buvusi įrengta Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direkcijai priklausiusi vaizdo kamera „Ltl Acorn“, skirta miško gyvūnijos stebėjimui. Nuostolis 200–300 eurų. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 21.43 val., išgertuvių metu neblaivus 54-erių vyras (2,48 prom. alkoholio) sudavė nenustatytą skaičių smūgių per veidą neblaiviam 29-erių sūnui (3,34 prom. alkoholio). Sūnui sutino nosis, iš jos bėgo kraujas, padaryta kraujosrūva kairiojoje akyje. Nukentėjusysis kreipėsi į Tauragės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Po apžiūros jis išleistas gydytis ambulatoriškai. Tėvas sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas). 

Vasario 4 d., apie 13 val., Tauragės r. Taurų k. Alėjos g., Taurų parke, du 38-erių vyrai ir vienas iš matymo žinomas asmuo vartojo alkoholinius gėrimus. Tarp šių asmenų įvykus konfliktui, trečiasis, iš matymo žinomas asmuo, paskambino ir pakvietė dar 4–5 jaunuolius, kurie atvykę sumušė pradžioje minėtus du vyrus bei pagrobė jų dviračius. Vienam iš nukentėjusiųjų buvo suduotas vienas smūgis į veido sritį, dešinį skruostą. Kitam buvo suduotas nenustatytas skaičius smūgių į galvos sritį, pakaušyje padaryta kirstinė žaizda, kairiajame skruoste, ties akimi ir ties burna, –plėštinės žaizdos. Pastarasis nukentėjusysis pristatytas į Tauragės ligoninės Priėmimo skyrių ir po apžiūros paleistas namo. Pirmojo nukentėjusiojo nuostolis 100 eurų, antrojo – 350 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR 180 str. 1 d. (plėšimas).

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras