Siaučia vagys: kėsinamasi į brangius darbo įrankius(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-01-30 09:08

Raimondos Alysienės nuotrauka

Paskutinį sausio savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo septynis ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių. Savaitgalis Tauragės pareigūnams buvo neramus. Policija buvo kviečiama į vieną po kitos sekusias vagystes.

Ryškėjanti tendencija rodo, kad vagys rinkosi vertingus darbo įrankius. Daugiausiai vagys kėsinosi į „Makita“, „Bosch“ ir „Karcher“ firmų gaminius. Pavogta elektrinių grąžtų ir suvirinimo aparatų. Gyventojams padaryti nuostoliai svyruoja nuo 320 iki 3200 eurų.

Šilutės rajone vagims savaitgalį nestigo ir originalumo. Pavogę automobilį ir garaže buvusius elektrinius grąžtus, ilgapirščiai dar atsuko pieno bloko čiaupą ir išleido nenustatytą kiekį pieno.  

Dar viena savaitgalio vagystė taip įvykdyta Šilutės rajone, Minijos kaime. Iš kurortinėje vietovėje stovėjusio pramoginio laivo pavogtas inventorius: švartavimo virvės, kransai, žiūronai, apgadintas tentas. Laivo savininkas patyrė 250 eurų nuostolį.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas ir dėl kėsinimosi pavogti beržo medieną. Mediena įvertinta 120 eurų, tačiau savininkas savo turtą apsaugojo ir nuostolių spėjo išvengti.

Policija ragina gyventojus labiau saugoti savo turtą ir pamačius asmenis, vykdančius vagystes, nedelsiant pranešti policijai policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952; Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras