Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Šuns gelbėjimo byloje atnaujintas įrodymų tyrimas(7)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-03-15 05:45

Andželika Bajorinaitė teisme įrodinėja šunį siekusi išgelbėti. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas nebaigė nagrinėti bylos dėl didžiulį atgarsį šalyje sukėlusios šuns gelbėjimo operacijos. Šunį iš bulvių lauko paėmusi gyvūnų globėja šilutiškė Andželika Bajorinaitė teismui apskundė Tauragės policijos komisariato nutarimą, kuriuo jai buvo skirta bauda už savavaldžiavimą. Praėjusią savaitę turėjo būti skelbiama nutartis, tačiau  teismas atnaujino įrodymų tyrimą.

Šilutėje veikiančios asociacijos „Gyvūnų užuovėja“ įkūrėja ir vadovė Andželika Bajorinaitė teisėsaugos nemalonę užsitraukė pernai vasarą, kai gelbėjo Tauragės rajono Trumpininkų kaime, bulvių lauke, prie medinės dėžės grandine prirakintą šunį. Šuns kailis buvo nušiuręs ir pilnas sąvėlų, jis sunkiai bepaėjo.

Kadangi į lauką, kur buvo pastebėtas šuo, nuvykę policijos pareigūnai neįžvelgė, kad šuo kankinamas, jį priglaudė A.Bajorinaitė. Tačiau gyvūnų globėjos pastangos išgelbėti ir išgydyti šunį policijos buvo traktuojamos kaip savavaldžiavimas. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nutarimu A.Bajorinaitei už savavališką šuns paėmimą skirta 30 eurų bauda. O šuns šeimininkams, to paties kaimo gyventojams, kurie kreipėsi į policiją dėl augintinio vagystės, ji buvo įpareigota atlyginti materialinę žalą. Seną šunį policija įvertino 100 eurų, dar 50 eurų priskaičiavo už antkaklį ir grandinę.

A.Bajorinaitė Tauragės teismo prašo policijos nutarimą panaikinti. Moteris tvirtino nesiekusi pasisavinti nelaimingo gyvūno, tik norėjusi jį išgelbėti, nes jam niekas daugiau nepadėjo.

Tauragės rajono apylinkės teismo atstovas ryšiams su visuomene Mindaugas Radvila informavo, kad nutartis dar nepaskelbta, nes teismas atnaujino įrodymų tyrimą ir byla nagrinėjama toliau.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras