Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Taksi automobilis pėsčiųjų perėjoje partrenkė vyrą (5) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-27 13:40

Daivos Žebelienės nuotrauka 

Vytauto gatvėje, prie Jono Viktoro Kalvano parko, pėsčiųjų perėjoje taksi automobilis partrenkė garbaus amžiaus vyrą. Nelaimė įvyko apie 15 valandą.

Taksi automobilis „Seat“ iš Prezidento gatvės suko į Vytauto gatvę ir sankryžoje kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą. Sužalotas pėstysis iš įvykio vietos buvo išvežtas greitosios medicinos pagalbos automobiliu.

Taksi automobilio vairuotojas po įvykio su žurnaliste į kalbas nesileido. Paklaustas, iš kurios pusės per gatvę ėjo pėstysis, vairuotojas atsakė nepastebėjęs, paskui patikslino – gal nuo parko pusės. Pasak vairuotojo, jam užspigino saulė.

Panašu, kad pasikeitusios oro sąlygos nuolat atneša nelaimių kelyje. Prasidėjus žiemai avarijos  neretai įvyksta dėl slidaus kelio, o pavasarį eismo įvykių padaugėja dėl į mašinų langus  spiginančios saulės. Vakar Kovo 11-osios ir Gedimino gatvių sankryžoje, prie prekybos centro „Lidl“, susidūrė du lengvieji automobiliai „Audi“ ir „VW Phaeton“, pastarosios mašinos vairuotojas  pareigūnams sakė, kad jį apakino saulė.   

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras