Tauragėje – komisariatai ant ratų(12)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-24 07:46

Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės vyriausiojo policijos komisariato transporto parką papildė septyni nauji automobiliai. Jie bus išdalinti apskrities komisariatams. Šie komisariatai ant ratų turi net areštines, talpinančias iki 2 asmenų.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas (AVPK), ketvirtadienį komisariato transporto parką papildė net septyni naujo dizaino autobusiukai: šeši – „Volkswagen Transporter Kombi“ ir vienas „Peugeot Expert“. Tokiais automobiliais, pagamintais  modernioje gamykloje šalia Vilniaus, bus aprūpinami ir kiti šalies policijos komisariatai.

Naujieji automobiliai „Volkswagen Transporter Kombi“ bus skirti Tauragės AVPK Reagavimo ir Veiklos padaliniams: po du iškeliaus į Šilalės ir Šilutės rajonų policijos komisariatus, vienas –  į Pagėgių policijos komisariatą ir vienas liks Tauragėje. „Peugeot Expert“ markės automobilis atiteks Tauragės AVPK Kriminalistinių tyrimų poskyrio specialistams.

Šie naujo dizaino policijos automobiliai – pirmieji Lietuvoje mobilūs mini komisariatai, kuriuose įrengtos visos policijos pareigūnų darbui būtinos priemonės. Automobilyje įrengto ryšio dėka pareigūnai galės negrįždami į komisariatą naudotis visomis policijos informacinėmis sistemomis ir registrais, taigi bus galimybė iš karto surašyti protokolus ar atlikti kitus būtinus procesinius veiksmus. Automobiliuose įrengtos ir mini areštinės, kuriose galima laikinai laikyti iki dviejų pažeidėjų, taip pat įrengtos specialios nišos ginklams, neperšaunamoms liemenėms ir priverstinio automobilių stabdymo priemonėms laikyti. Visuose automobiliuose įrengti elektros lizdai, kondicionieriai, specialus apšvietimas, vaizdo kameros tiek automobilio viduje, tiek išorėje.

Neabejotina, kad naujieji autobusiukai padės užtikrinti operatyvesnį policijos reagavimą į gyventojų iškvietimus, taip pat ir operatyvesnį įvairių procesinių veiksmų atlikimą, o galiausiai prisidės ir prie policijos teikiamų paslaugų kokybės gerinimo.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras