Teismas tęsia nušauto pasieniečių šuns bylos nagrinėjimą: A.Komskis atsisakė duoti parodymus (8)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-02-02 10:48

Arvydas Komskis

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme surengtas antrasis posėdis baudžiamojoje byloje, kurioje Arvydas Komskis kaltinamas žiauriu elgesiu su šuniu Ramziu, dėl ko gyvūnas žuvo, – praneša Tauragės apylinkės teismas.

Teisme prokuroras perskaitė kaltinamąjį aktą. Jame nurodyta, kad praėjusių metų rugsėjį Arvydas Komskis medžioklės metu stovėjo ant miško kelio su graižtviniu šautuvu. Teigiama, kad pastebėjęs keliu bėgantį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos tarnybinį šunį Ramzis A.Komskis tyčia, be jokios pateisinamos priežasties, šovė į gyvūną. Jis dėl šautinės žaizdos žuvo. Taip sunaikintas pasieniečiams priklausantis turtas. Šuo buvo apvilktas specialia liemene su skiriamaisiais ženklais ir atšvaitais. Kartu su Ramziu pasienio pareigūnas vykdė tarnybinę užduotį – persekiojo iš įvykio vietos pabėgusius du asmenis.

Teisiamasis savo kaltės nepripažino. Jis atsisakė duoti parodymus, kol bus apklausti visi bylos liudytojai.

Teismo posėdyje apklausti specialistai, atlikę balistinę ekspertizę. Jie patvirtino teismui pateiktas išvadas ir nurodė, kad šūvio metu rikošeto galimybės negalėjo būti, o šuns sužalojimas padarytas tiesioginiu šūviu. Taip pat apklausta dalis liudytojų, davusių parodymus ikiteisminiame tyrime.

Teismui dar liko apklausti šešis liudytojus ir baudžiamojon atsakomybėn traukiamą A.Komskį.

Kitas teismo posėdis numatytas vasario 8 d.

Pagal pareikštus kaltinimus vyrui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras