Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Užpultas ir apiplėštas „Tauro“ futbolo klubo legionierius(24)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-10-05 08:09

Apiplėštas futbolininkas Bahas Habibas 

Spalio 3-osios vakarą Tauragės centre užpultas ir grasinant ginklu apiplėštas futbolo klubo „Tauras“ legionierius iš Belgijos.

Kaip rašoma policijos suvestinėje, spalio 3 d., apie 22 val., 18-metį Belgijos pilietį Tauragėje, Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje, prie prekybos centro „IKI“, užpuolė trys nepažįstami vyrai. Užpuolikai vyrui grasino peiliu, sumušė, atėmė 50 eurų, banko kortelę bei viešbučio, kuriame jis šiuo metu gyvena, kambario raktą.

Kaip rašo 15min.lt, antradienio vakarą apie 22 val. viename Tauragės viešbučių su kitais futbolininkais, atvykusiais iš užsienio, gyvenantis 18-metis Bahas Habibas nusprendė nueiti į kokią miesto kavinę pavalgyti. Bankomate jis išsigrynino 30 eurų,kišenėje turėjo dar kelias kupiūras. Staiga Vytauto bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje, prie prekybos centro „Iki“, jį užpuolė trys jauni nepažįstami vyrai. Jie ėmė grasinti futbolininkui peiliu, o vienas pradėjo jį smaugti, kiti du tuo metu kraustė kišenes. Užpuolikai pagrobė 50 eurų, banko kortelę ir viešbučio raktą.

Kai pro šalį ėjusi moteris ėmė šaukti, jaunuoliai leidosi į kojas, o futbolininkas ėmė juos vytis. Vieną plėšiką jam pavyko sučiupti, jie susigrūmė. Kiti du užpuolikai puolė gelbėti draugo, ir visi trys paspruko.

Tauragės apskrities policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Skaityti komentarus (24) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras