Vagys išgriovė dvi krosnis(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-11-26 12:00

Mortos Mikutytės nuotrauka

Policijos pareigūnams šį savaitgalį teko aiškintis konfliktines situacijas ir pradėti tyrimą dėl vagystės įsibraunant į patalpą. Ilgapirščiams prireikė metalo.

Penktadienį į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi sodybos savininkas. 28-erių vyras pareigūnams paaiškino, kad 10.30 val. atvyko į savo sodybą Jatkantalių kaime (Mažonų seniūnijoje) ir pastebėjo, jog išlaužti langai. Vidun įsibrovę ilgapirščiai išgriovė dvi krosnis ir susirinko metalines dalis. Taip pat savininkas pasigedo dviejų prailgintuvų ir trifazio kabelio, kuris buvo po žeme. Iš viso sodybos savininkas teigia patyręs 800 eurų nuostolį. Už tokią vagystę gresia net laisvės atėmimas iki 6 metų.

16.45 val. pareigūnų pagalbos šaukėsi moteris, nukentėjusi nuo sūnaus. Į Vytauto gatvę iškviestiems policininkams 42-iejų metų moteris guodėsi kad neblaivus 24-erių sūnus naudojo fizinį smurtą. Šis nebuvo sulaikytas. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo artimam asmeniui.

Sekmadienį 21 val. gautas dar vienas iškvietimas dėl smurto. Gedimino gatvėje vykusių išgertuvių pasekmė – konfliktas ir muštynės. 30-metis svečias vožė 63-ejų sulaukusiam buto šeimininkui. Šiuo atveju taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras