Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Vaiką pražudžiusios tragiškos avarijos byla pasiekė teismą(7)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-10 06:45

Daivos Žebelienės nuotrauka

Visą Lietuvą sukrėtusios avarijos, kurios metu Tauragėje, pėsčiųjų perėjoje, buvo suvažinėtas septynerių metų berniukas, pagaliau pasiekė teismą. Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Raimundas Aukštakalnis sako, kad bylos nagrinėjimas turėtų būti nesudėtingas, mat avarijos kaltininkas, sunkiasvorę mašiną vairavęs ir vaiko nepastebėjęs vairuotojas, kaltę pripažįsta.  

Tragiška septynmečio gyvybę nusinešusi nelaimė įvyko pernai lapkričio 10-ąją, keliolika minučių po 7 val., Dariaus ir Girėno gatvėje, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, šalia „Lidl“ prekybos centro. Krovininis automobilis, degant žaliam šviesoforo signalui, sukdamas į kairę, nepraleido pėsčiųjų perėja ėjusio mažamečio, jį partrenkė ir mirtinai sužalojo. Berniukas, vilkėdamas šviesą atspindinčią liemenę, tą rytą ėjo į mokyklą, kur prieš pamokas turėjo vykti moliūgų šventė. Krovininis automobilis iš eismo įvykio vietos nuvažiavo. Tą pačią dieną, apie 10.15 val., Tauragės rajone, Ridikiškės kaime, rastas iš eismo įvykio pasišalinęs krovininis automobilis „Mercedes Benz“, kurį įvykio metu vairavo blaivus 36-erų vyras.

Šio vyro vairuota krovininė mašina priklauso Klaipėdos rajono įmonei „Judrės medis“. Vaiką pervažiavęs vairuotojas pareigūnus tikino, kad apie tragediją nė neįtarė, mat, kas atsitiko, nepajuto, todėl nesustojęs ir nuvažiavo į Ridikiškę. Vyrą tragedija taip pat labai sukrėtė. Jis buvo sulaikytas, vėliau jam pritaikyta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apylinkės prokuratūra, baigto ikiteisminio tyrimo byla perduota teismui. Prokuroras Raimundas Aukštakalnis mano, kad bylos nagrinėjimas teisme neturėtų užtrukti, nes savo kaltės vairuotojas neginčija.

– Kaltinamasis savo kaltę pripažįsta, gailisi. 50 tūkstančių eurų ieškinys neturtinei žalai atlyginti nukentėjusiųjų yra pareikštas, civiliniais atsakovais patraukti tiek kaltinamasis, tiek įmonė, kuriai priklauso automobilis, tiek draudimo bendrovė. Manau, kad tai nesudėtinga byla, nors pasekmių atžvilgiu ji, žinoma, sunki. Gi viskas nufilmuota miesto kamerų, niekas nieko neginčija, – sakė prokuroras R.Aukštakalnis.    

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras