Žalgirių mikrorajone automobilių savininkai saugūs nesijaučia(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-13 08:17

Asociatyvi Mortos Mikutytės nuotrauka

Policijos suvestinėse jau ne pirmą kartą fiksuojami pranešimai apie Žalgirių mikrorajono kiemuose niokojamus gyventojų automobilius. Dar vienas toks pranešimas gautas vakar iš Ateities tako gyventojos.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) suvestinėje skelbiama, kad ketvirtadienį, 8 val., namo kieme, Ateities take, pavogtos automobilio apdailos detalės. 57-erių automobilio „Peugeot 3008“ savininkė įvardijo, kad pasigedo priekinio bamperio apdailos detalės ir dešinės pusės slenksčio nikeliuotos juostelės. Nuostolis siekia 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tauragės AVPK atstovė Aušrinė Valantiejienė teigė, kad įtariamasis dar nenustatytas.

Paskutinis toks įvykis policijos suvestinėje fiksuotas vasario 6-ąją. Tąkart Ateities take pastatyto automobilio „Audi A6“ savininkė pasigedo priešrūkinių žibintų, priekinių grotelių ir „Audi“ inicialo grotelių. Patirti nuostoliai įvertinti 250 eurų.

Kaip informavo A.Valantiejienė, tokie atvejai dažniausiai fiksuojami būtent gyvenamuosiuose mikrorajonuose. Pareigūnų manymu, dažniausiai detalės vagiamos todėl, kad yra brangios ir paklausios rinkoje.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras