Biblioteka kvietė į pasimatymą prie garažų (5)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-07-28 08:35

Grupė „Arbata“. Autorės nuotrauka 

Vakar vakare Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kiemas virto jaukia poezijos ir dainų erdve. Jau aštuntą kartą tauragiškiai pakviesti į dainų ir poezijos vakarą. Iš bibliotekos kiemo vėjas skraidino Aido Giniočio bei grupės „Arbata“ atliekamų kūrinių skambesį. Į vakaro programą puikiai įsiliejo poeto Nerijaus Cibulsko eilės.

Šis tradicinis renginys Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kieme, garažų pusėje vyko septintą kartą. Kaip pasakojo šio renginio iniciatorė, organizatorė Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė, pirmasis toks renginys surengtas 2011 metais, bibliotekai švenčiant savo 80-metį. Tuomet šventė vyko bibliotekos prieigoje iš gatvės pusės. Nuo 2012-ų metų tokie renginiai rengiami paskutinį liepos penktadienį, kieme prie garažų.

Renginio organizatoriai kasmet kviečia įvairaus amžiaus žmonėms žinomus atlikėjus. Šiemet į tradiciniu tapusį renginį „Prie garažų“ pakviestas šiaulietis Aidas Giniotis  – Lietuvos aktorius, režisierius, kompozitorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas, Keistuolių teatro įkūrėjas. Jis pirmasis pasirodė scenoje prie garažų ir išjudino susirinkusiuosius. Žiūrovai kartu su atlikėju dainavo, plojo, švilpavo ir spragsėjo pirštais pagal muzikos taktą. Vokalistas Andrius Zalieska-Zala, atlikėjas mėgstantis eksperimentuoti garsais, įvairiais muzikiniais stiliais, į Tauragę atvyko su grupės „Arbata“ nariais. Žiūrovams jie atliko ir tauragiškio Giedriaus Vaškio kūrinį. Dėmesį prikaustė eiles skaitęs Nerijus Cibulskas iš Kaišiadorių. Jaunas poetas jau yra išleidęs dvi knygas: „Nutrinami: eilėraščiai“ ir „Archeologija: eilėraščiai“.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras