Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Kultūros darbuotojai triukšmingai paminėjo profesinę šventę(23)  

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-04-19 15:48

Scenoje dainuoja Eugenijus Šaltis, Violeta Girdžiuvienė, Virginija Bartušytė ir Virginijus Bartušis. Renaldo Malycho nuotrauka

Penktadienį Tauragės ir Pagėgių kultūros centrų darbuotojai ypatingai paminėjo Kultūros dieną.

Pirmieji švęsti pradėjo pagėgiškiai. Ir tikrai tam turėjo rimtą progą. 16 val. Kultūros centre prasidėjo saviveiklininkų pasirodymais, kiek vėliau Kultūros ministerijos atstovai ilgametei direktorei Svetlanai Jašinskienei įteikė pagėgiškių iškovotą „Geriausio Lietuvos kultūros centro (II kategorija)“ apdovanojimą, o jį vainikavo šventinis koncertas. Netrūko dovanų ir gražių sveikinimo žodžių.

Tauragės kultūros rūmuose nuo 18 val. atidaryta dailininkės Aretos Didžionienės darbų paroda „Transformacija II“, o nuo 19 val. prasidėjo šventinis koncertas, skirtas legendinio latvių kompozitoriaus ir pianisto Raimondo Paulo 80-mečiui. Programą, pavadintą „Milijonas rožių“, atliko Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras ir atlikėjai: Eugenijus Šaltis, Violeta Girdžiuvienė, Virginijus Bartušis, Nijolė Rakevičienė, Justas Kirstukas, Ugnius Martinaitis ir Virginija Bartušytė. Orkestrui dirigavo Tadas Zakarauskas, aranžuotes parašė Arūnas Rakevičius, tekstus dainoms sukūrė E.Šaltis. Renginį savo atvykimu pagerbė Latvijos ambasadorius Lietuvoje Einars Semans su žmona Tatjane Semane.

Gausiai susirinkę žiūrovai galėjo ne tik pasiklausyti atliekamų žymiausių latvių kompozitoriaus kūrinių, bet ir pamatyti kultūros darbuotojų nufilmuotą susitikimą ir pokalbį su legendiniu R.Paulu Rygoje.

 

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras