Muziejininkai lankytojams siūlo tapti „archeologais“ (0)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-02-28 08:36

Jaunuosius lankytojus muziejininkai vilioja edukacine programa. Romualdo Vaitkaus nuotrauka

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ pirmą kartą pristato išskirtinę edukacinę programą vaikams ir moksleiviams „Išmanioji archeologija“. 

Edukacinės programos metu, kaip teigia muziejininkai, lankytojai galės tapti tikrais archeologais, ieškančiais vertingų radinių kinetiniame smėlyje, jie pasikeis savo vardus į senovinius skalviškus, muziejaus bokšto skliaute tamsoje galės stebėti šviečiančius baltų simbolius.

– Susipažinsite su Barzduku, tapusiu nuostabaus animacinio filmo herojumi, pamatysite skalvių kasdienybę ir garsiąją legendą apie Šereiką, įkvepiančią tikriausiems nuotykiams, – intriguoja muziejaus kultūros, turizmo projektų ir viešųjų ryšių specialistė Agnė Vitartaitė.

Įgyvendinus projektą „Išmanioji archeologija“ muziejuje buvo atnaujinta ekspozicija ir sukurta nuolatinė edukacinė programa, skirta 3–8 klasių moksleiviams. Projektas finansuotas Kultūros Tarybos ir Tauragės rajono savivaldybės.

Pasak A.Vitartaitės, edukacinė programa vyks nuolat ištisus metus. Norintieji joje sudalyvauti turi iš anksto registruotis. Edukacijos kaina grupei kainuoja 15 eurų ir trunka 45–60 min.

Pavieniams lankytojams galima apžiūrėti atnaujintą ekspoziciją ir pažiūrėti edukacinį filmuką.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras