Savaitgalį pradeda „Poezijos pavasaris 2018 “(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-05-25 14:06

Poezijos pavasario dalyviai susitiko su rajono meru.

Didžiausias literatūros renginys – tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ - vėl Tauragėje. Šiandien, gegužės 25 d. 18 val., kavinės „Banga“ terasoje (Kranto g. 3) vyks susitikimas su meniško žodžio mylėtojais, kūrėjais ir skaitytojais. Į mūsų miestą atvykusius festivalio dalyvius pasveikino ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

54-asis tarptautinis poezijos festivalis, kurį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas, startavo gegužės 13 d. Lietuvos nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje, Nacionaliniame Kauno dramos teatre ir Klaipėdos Teatro aikštėje. Per 15 festivalio dienų įvyks 157 renginiai visoje Lietuvoje ir šešiose užsienio šalyse. Poetai su skaitytojais ir vėl susitiks ne tik įprastose erdvėse, bet ir netikėčiausiose vietose.

Festivalyje savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai. Kaip ir kasmet, festivalyje dalyvaus garsiausi Lietuvos poetai. Į „Poezijos pavasarį“ atvyksta poetai iš aštuonių užsienio šalių: Vanni Bianconi (Šveicarija), Uldis Bērziņš (Latvija), Alí Calderón (Meksika), Jorgos Chuliaras (Graikija), Anna Halberstadt (JAV), Lone Hørslev (Danija), Rein Raud (Estija), Aleś Razanaŭ (Baltarusija). Į festivalio renginius aktyviai įsitraukia ir mūsų krašto kūrėjai.

Į „Poezijos pavasario“ šventę Tauragėje atvyks daug garsių kūrėjų, tad gegužės 25 d. 18 val. kavinės „Banga“ terasoje meniškas žodis džiugins ir žiūrovus, ir dalyvius.

Malonaus ir kūrybiško vakaro visiems!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras