Šiandien sostinėje susiburs kraštiečiai (5)

Genovaitė URMONAITĖ

2016-01-29 09:27

Akimirka iš vykusių kraštiečių susitikimų Vilniuje

Jau vienuoliktas žiemos sezonas atneša malonų džiaugsmą organizuojant, kviečiant, svajojant ir neatidėliotinai greitai (čia ir dabar) sprendžiant it sniego lavina užgriūnančias problemas – jau šiandien, penktadienį, sostinėje ir vėl susiburs tauragiškiai.

Visada guodžiuosi – nėra, negali būti, nebūna taip blogai, kad negalėtų būti dar blogiau. Buvo nuostabių susitikimų Vilniaus mažajame teatre, kai reikėjo suktis tik keturios tauragiškėms: Nijolei Rakevičienei, Antaninai Masrinkienei, Linai Misiulytei ir man. Dar vairuotojui. Prie dviejų švenčių įstabių fotografijų parodomis prisidėjo Sigitas Kancevyčius ir Romualdas Vaitkus. Į pirmąjį susitikimą 2006-aisiais Vilniaus rotušėje, kai skaičiau Dalios Teišerskytės poeziją, palydėjo ir koncerte dalyvavo muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas Algirdas Petraitis, buvusi Moksleivių kūrybos centro šokių vadovė Dalia Šeniauskaitė. Be būrio kraštiečių, apsilankė poetė D.Teišerskytė, buvęs mūsų Seimo narys Vaclovas Karbauskis. Didžiausios materialinės paramos sulaukiau iš savivaldybės 2008 m. (rodžiau spektaklį pagal J. Montvilą „Didysis geismas“), kai buvęs meras Robertas Piečia skyrė autobusą artistams į sostinę nuvykti.

Be rėmėjų ir šiandien – nė iš vietos. Ačiū jiems visiems. Ir ačiū Dievui, kad jų vis dar turiu.

Pernai organizuojant 10-ąjį, jubiliejinį, susitikimą prisidėjo buvęs Tauragės apskrities verslininkų asociacijos prezidentas Sigitas Mičiulis. Šventėje dalyvavo kraštietis politikas Remigijus Šimašius. Abu jie tapo miestų merais. Štai kokia susitikimų jėga.

Ačiū kraštiečių draugijos Vilniuje pirmininkei Otilijai Klimaitienei, ačiū „Mažosios scenos“ teatro aktoriams ir širdims, kurios sugeba mylėti ir guosti.

Tad skelbkime gerąją žinią – šiandien, sausio 29 dieną, 17 val., Vilniaus nacionalinio dramos teatro mažojoje salėje (įėjimas iš Odminių gatvės) vyks 11-asis kraštiečių susitikimas. Jo metu tauragiškiai parodys spektaklį „Dėdė atvažiavo“.  

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras