Su nostalgiškomis dainomis sugrįžo tarptautinis Tauragės muzikos festivalis(0) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-07-21 10:17

Renaldo Malycho nuotrauka

Vakar Tauragės pilies kiemelyje nuskambėjo pirmasis VII-ojo tarptautinio Tauragės muzikos festivalio koncertas, pavadintas „Tu ateik į pasimatymą. Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos“. Galbūt šis koncertas kažkam dvelkė nostalgija, o kam nors tapo tikru atradimu. Viena tikrai aišku – abejingų jis nepaliko.

„Tu ateik į pasimatymą“, – šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą pakvietė auksiniai Evelinos Sašenko ir Liudo Mikalausko balsai, o jiems pritarė pučiamųjų sekstetas „Brass bravo“. Kone visas dainas kartu su jais dainavo ir publika, L.Mikalausko pavadinta jungtiniu Tauragės choru.

Klausytojų buvo pilnas pilies kiemelis, o jiems plojo net seksteto muzikantai. L.Mikalauskas, pradėdamas pirmąjį festivalio koncertą, atsiprašė tų, kuriems teko stovėti, ir juokavo, kad jiems pasisekė net labiau – jie gali šokti.
Tarp puikiai žinomų dainų solistai įpynė nuotaikingų pasakojimų iš kompozitoriaus gyvenimo. Anekdotai ir sparnuotos frazės, dėl kurių B.Gorbulskis buvo ne mažiau žinomas nei dėl savo kūrybos, vertė šypsotis ir žavėtis šiuo nepaprastu žmogumi.
Pusantros valandos koncertas neprailgo. Net ir jam pasibaigus klausytojai skirstytis neskubėjo, aplodismentais vis prašydami padainuoti dar.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras