Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Tauragės jaunimas aktyviai ruošiasi gastrolėms Gruzijoje(3) 

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-04-12 17:09

MKC kolektyvas po repeticijos. Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės moksleivių kūrybos centro (MKC) kvietimu Tauragėje praėjusią savaitę lankėsi Gruzijos miesto Zestafonio šokių ansamblio ,,Dzmebi“ įkūrėjas  ir vadovas Zaza Šalamberidzė kartu su vienu iš savo šokėjų Rati Čertsvadze, ne kartą su ansambliu koncertavusiu Tauragėje.

Vizito tikslas – dalyvauti kultūriniame-edukaciniame projekte. Choreografas Z.Šalamberidzė padėjo MKC „Pilies teatrui“ atnaujinti muzikinį-choreografinį spektaklį „Laisvės ritmu“ ir pasiruošti pakartotinėms gastrolėms Gruzijoje.

Visą savaitę jie vedė gruzinų šokio „Račiuli“ pamokas jauniesiems aktoriams ir ansamblio „Gervės“ dainininkėms.

Šie du MKC kolektyvai (režisierė J.Kazlauskienė, vokalo mokytoja A.Dambrauskienė) po sėkmingų žiemą vykusių gastrolių Gruzijoje vėl kviečiami atvykti į šią šalį, siekiant didelio populiarumo sulaukusį spektaklį parodyti ir kituose Gruzijos miestuose bei tarptautiniame festivalyje „Pavasario ritmas“, skirtame Gruzijos Nepriklausomybės 25-mečio paminėjimui.

Šį kartą tauragiškių koncertus bei gastroles organizuos Kutaisio savivaldybė, tačiau vienas koncertų bus jungtinis pasirodymas ir Zestafonyje, kur lietuvaičiai šoks ir vaidins spektaklyje kartu su ansamblio „Dzmebi“ šokėjais.

Tauragės miestas jau eilę metų draugauja su šiuo miestu. Vyksta glaudūs bendradarbiavimas kultūros, švietimo ir verslo srityse.

Plačiau apie bičiulių apsilankymą, repeticijas ir jų komentarus žiūrėkite video reportaže.

 

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras