Tauragiškei Virginijai Bartušytei – „Metų lakštingalos“ titulas (papildyta)(15)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-04-23 12:22

Šių metų konkurso „Lakštingalų slėnis“ pagrindinė nugalėtoja Virginija Bartušytė. Raimondos Alysienės nuotrauka

Tauragės kultūros rūmuose 13 val. prasidėjo septintasis respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas-koncertas „Lakštingalų slėnis“. Nugalėtojus planuojama skelbti apie 18 valandą, tad kantrybės prireiks ir atlikėjams, ir žiūrovams.

Balandžio mėnuo konkursui pasirinktas ne šiaip sau, o todėl, kad lakštingalos pasirodo būtent šio mėnesio pabaigoje. Šiandien jaunuosius dainorėlius-lakštingalas susirinkusieji ir pamatys, ir išgirs.

Konkurso-koncerto dalyviai, kurių pasirodys apie 50, pagal amžiaus grupes rungsis keturiose amžiaus kategorijose. Į konkursą atvyko solistai ir jų mokytojai iš Kauno, Klaipėdos, Palangos, Šiaulių, Vilkaviškio, Jurbarko, Kalvarijos, Tauragės.

Šio renginio iniciatorė ir organizatorė – Jurbarko vaikų popchoro „Pasakėlė“ ir Tauragės moksleivių kūrybos centro vokalinių kolektyvų vadovė Alina Dambrauskienė.

Prieš prasidedant konkursui atlikėjus drąsino ir sėkmės linkėjo renginio organizatorė, Tauragės savivaldybės atstovas administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas, renginio partnerio Kultūros rūmų vadovas Virginijus Bartušis.

Konkurso dalyvius vertins komisija, kuriai vadovauja Vytauto Didžiojo universiteto, Muzikos akademijos dainavimo katedros dėstytoja, lektorė, Kauno valstybinio muzikinio teatro ir Panevėžio muzikinio teatro solistė, solinio dainavimo mokytoja Nomeda Kukulskienė. Jai talkins Šiaulių universiteto docentas, kompozitorius, vokalo pedagogas, vadovėlių autorius Vaidotas Juozas Lygutas, kraštietė operos solistė Jomantė Šležaitė, Jurbarko meno mokyklos dainavimo skyriaus vedėja Danutė Lapienė ir solistė bei vokalo pedagogė Rasa Serra.

Koncertas pradėtas nuo jauniausių, šešerių–aštuonerių sulaukusių solistų.  

Atlikėjų vertinimo komisija, įteikusi diplomus ir apdovanojusi kiekvienos kategorijos I–III vietų laimėtojus, pagrindinę Lakštingalos statulėlę įteikė vyriausiųjų (15–17 metų) kategorijoje dainavusiai tauragiškei Virginijai Bartušytei. 

Kaip po nugalėtojų paskelbimo scenoje sakė Virginijos mokytoja A.Dambrauskienė, šio apdovanojimo jaunoji atlikėja laukė septynerius metus.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras