Tauragiškiai – tarp prezidentės inicijuotos akcijos laureatų(6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-03-01 09:05

Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimo atsiimti į prezidentūrą vyko (iš kairės) darželio logopedė Jūratė Markšaitienė, tėvelių atstovai, mažųjų Viliaus ir Miglės mamos Jurgita Petraitienė ir Jovita Verpečinskienė, direktorė Lina Kymantienė ir jos pavaduotoja Lina Nevardauskienė. LR Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotrauka

Vasario 24-ąją šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius. Tarp jų pateko ir mūsų rajono atstovai – lopšelis-darželis „Kodėlčius“. 

Penktą kartą vykusi šalies vadovės inicijuota akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalytis su visa Lietuva. Šiemet užregistruota daugiau kaip 400 valstybės gimtadienio šventimo sumanymų. Tarp 21 atrinktos geriausios iniciatyvos pateko į šią akciją įsijungęs mūsų rajono lopšelis-darželis „Kodėlčius“. Vasario 16-ąją darželio bendruomenė kvietė dalyvauti fotosesijoje „Kelionė po Lietuvą prasideda ČIA…“ Tam darželyje buvo įrengta mini studija, kurioje netrūko norinčiųjų nusifotografuoti. 

– Idėja, matyt, patiko, nes buvo daug gražių iniciatyvų. Smagu, kad mus pastebėjo, kad idėja patiko. Labai šiltai buvome priimti, – sakė darželio direktorė Lina Kymantienė.

Dovanų bendruomenė gavo valstybės trispalvę. Pasak darželio direktorės L.Kymantienės, prezidentūroje kariai pademonstravo, kaip sulankstyti vėliavą, kad matytųsi visos trys spalvos.

– Momentas buvo labai iškilmingas. O šią dovaną laikysime suvenyrų lentynoje, – įspūdžiais dalijosi direktorė.

Į prezidentūrą vykę mažieji darželinukai Miglė ir Vilius pasipuošė tautiniais kostiumais, kurių darželis dovanų gavo 15 komplektų. 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras