Taurų nuotykių parke – Joninių tradicijos(14)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-06-23 22:00

Mortos Mikutytės nuotraukos

Šįvakar Joninės nuaidėjo Tauruose. Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ne tik vietiniai muzikos atlikėjai, bet ir Justinas Lapatinskas su grupe.

Taurų nuotykių parke žiūrovai rinkosi anksti – jau nuo 16.30 val. visus kvietė mugės prekeiviai. Po kelių valandų prasidėjo vietinių muzikos grupių pasirodymai. Žiūrovus išjudino „Gazas“, „Prototipas“, „Floki“ ir kiti.

Pasibaigus pasirodymams, pradėta oficialioji šventės dalis. Nepamirštos tradicijos, vainikų pynimas, liaudiškos dainos ir šokiai. Žinoma, buvo pasveikinti šventėje dalyvavę Jonai, Janinos ir Rasos. Jiems įteikta gėlių, vainikai bei simbolinės dovanos.

Vėliau žiūrovus itin nudžiugino įspūdingas ugnies šou. Visi užgniaužę kvapą stebėjo su liepsnomis šokančius vaikinus ir merginas, bebaimiškai valdžiusius liepsnojančius fakelus.

Galiausiai po nepakartojamo pasirodymo tradicinė eisena patraukė link Taurų parko pilies. Ten uždegti laužai. Kadangi Lietuva mini 100-ąjį gimtadienį, tai ir laužų parke buvo 10 – po vieną kiekvienam dešimtmečiui.

Prisiminus tradicijas, apšilus prie didžiulių laužų, dar labiau sušilti kvietė Justinas Lapatinskas ir grupė „Just in sound“.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras