Vokalinis festivalis nuskambėjo negailint plojimų(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-10-19 06:01

Mortos Mikutytės nuotraukos

Vakar Tauragės kultūros rūmuose nuskambėjo vokalinės muzikos festivalis „Visiems, kam artima daina“.

Kultūros rūmų salėje gausiai susirinkę tauragiškiai vienoje scenoje išvydo vieną po kito smagius ir gerai žinomus kūrinius atliekančius rajono vokalinius ansamblius. Suvažiavo iš visų kultūros centro skyrių – Kunigiškių, Mažonų, Lomių, Sartininkų, Eičių, Eidintų ir kitų. Dalis kolektyvų – moterų ansambliai ir vos keletas mišrių. Jiems atliekant savo pasirinktus kūrinius, salėje buvo girdėti ne vieno klausytojo pritarimas.

Bene labiausiai visus susirinkusius nustebino itin gausus Lomių vokalinio ansamblio „Allegretto“ pasirodymas, pradėtas lietuvių sutartine.

Visos koncertinės programos metu kolektyvai buvo išsamiai pristatomi. Paminėti ne tik vadovai, mėgstami kūriniai, bet ir išvardinti pasiekimai bei begalinis noras vykti į koncertus, pasirodymus.

Šventiškos programos pabaigoje Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis kolektyvų vadovams išdalijo padėkas. Reikia pastebėti, kad kai kuriems jų pavyko suburti ne po vieną vokalinį ansamblį, su kuriais nuolat repetuojama, stengiamasi dėl savo klaustytojų.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras