Mirė ilgametis Tauragės „Keramikos“ gamyklos vadovas Voldemaras Daujotas(10)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-07-30 07:39

Pernai, minint jau nebeegzistuojančios Tauragės keramikos gamyklos 90-metį, Voldemaras Daujotas su buvusiais bendradarbiais šalia sporto komplekso "Bastilija" pasodino ąžuolą. Renaldo Malycho nuotrauka

Po sunkios ligos vakar mirė Tauragės garbės pilietis, ilgametis Tauragės „Keramikos“ gamyklos direktorius Voldemaras Daujotas. Pastaruoju metu jis gyveno Vilniuje. 

Tauragiškiai Voldemarą Daujotą pažinojo kaip sąžiningą, dorą žmogų, tikrą savo srities specialistą. Pačius gražiausius savo gyvenimo metus jis praleido Tauragėje, dirbdamas „Keramikos“ gamykloje, kurioje dirbo per 1500 tauragiškių, vadovavo 1969–1986 metais. Jo vadovavimo metais gamykla klestėjo, apie ją ir jos produkciją žinojo visa tuometinė Tarybų sąjunga. Jo pastangomis išpuoselėtas „Bastilijos“ kompleksas ir parkas greta jo.

Pernai V.Daujotas buvo atvykęs į Tauragėje minėtą „keramikiečių“ šventę. Nors gamyklos jau seniai nebėra, ji minėjo savo 90-metį. Jis pats ta proga pasodino ąžuoliuką. Apskritai buvo savo krašto patriotas.

– Visiems perduokite, kad visada seku Tauragės gyvenimą iš tolo, – tuomet „Tauragės kurjerio“ žurnalstams kalbėjo V.Daujotas. – Išgirdęs ką nors gero, džiaugiuosi, o kai sužinau apie bėdas ar nelaimes – liūdžiu. 

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras