Tauragės šilumos tinklai atsisveikina su ilgamečiu „Beržės“ katilinės viršininku Zigmu Armonu(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-04-05 06:19

Zigmas Armonas

Balandžio 4-ąją, eidamas 68-uosius metus, po sunkios ligos mirė ilgametis Tauragės šilumos tinklų „Beržės“ katilinės viršininkas Zigmas Armonas. 

Darbą Tauragės šilumos tinkluose pradėjęs nuo meistro pareigų, per beveik 40 darbo šioje įmonėje metų Zigmas Armonas pakilo iki pagrindinės Tauragės miestą šildančios „Beržės“ katilinės viršininko pareigų. Dirbo kartu su didžiuliu įmonės kolektyvu, aktyviai prisidėjo prie įmonės modernizavimo ir iš miesto centro perkėlimo į naują vietą Paberžių gatvėje.

Tauragės šilumos tinklų kolektyvas Z.Armoną mena kaip tolerantišką, nuoširdų ir sąžiningą žmogų bei vadovą, visada užjautusį besirūpinusį kiekvienu bendrovės darbuotoju.

Z.Armonui teko dirbti su ne vienu Tauragės šilumos tinklų vadovu – ilgus metus plušėjo drauge su jau amžinybėn išėjusiu Petru Greviu, vėliau jį pakeitusiu Donatu Simaičiu, dar vėliau – Vaclovu Karbauskiu. Su visais rado bendrą kalbą, visada siekė, kad vienos svarbiausių Tauragės savivaldybės bendrovės darbas ir vardas būtų vertinamas gerai.

2011 metais palikęs postą, išėjęs užtarnauto poilsio, Z.Armonas domėjo Tauragės šilumos tinklų veikla, jaudinosi dėl pokyčių bendrovėje.

– Zigmas buvo reiklus viršininkas, tačiau labai žmogiškas. Mums jo labai trūks, – sakė šiuo metu „Beržės“ katilinės viršininko pareigas einantis, ilgus metus Z.Armono pavaduotoju dirbęs Jonas Gavėnia.

Z.Armonas su žmona užaugino dvi dukras.

Atsisveikinti su Z.Armonu galima šiandien mažojoje „Rimtijos“ laidojimo namų salėje. Amžinojo poilsio Z.Armonas atguls rytoj. 

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras