Ligoninės planai – po devyniais užraktais(5)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2018-05-04 05:55

Ligoninės kavinukėje pietauja ir pats įstaigos direktorius Liutauras Indriuška. Ramunės Ramanauskienės nuotraukos

Tai, ką planuoja savivaldybė, sužinoti paprastam mirtingajam – tabu. Pasklidus gandams, kad Tauragės ligoninei prireikė papildomų patalpų, paaiškėjo, jog netrukus į kitą vietą iš Prezidento gatvės bus perkelta Tauragės teritorinė ligonių kasa, o nuo rugpjūčio 1-osios pačioje ligoninėje nebeliks nuo 1995 metų veikiančios kavinukės. Tačiau kas ketinama įrengti šiuose ne ligoninei, o savivaldybei priklausančiuose pastatuose, slepiama po devyniais užraktais. Kodėl?

Ligonių kasa – į kitą vietą 

„Tauragės kurjerį“ pasiekė informacija, kad netrukus Tauragės ligoninėje nebeliks 23-ejus metus veikiančios kavinės. Paskutinė patalpų nuomos sutartis su verslininkės Birutės Delindienės vadovaujama maitinimo įmone, jai laimėjus nuomos konkursą, buvo pasirašyta 2010 metų kovą. Ji turėjo galioti dešimt metų – iki 2020-ųjų. Tačiau paaiškėjo, kad kavinė ligoninės pastate veiks tik iki šių metų rugpjūčio 1-osios. Nepatvirtintais duomenimis, maitinimo įmonės paprašyta išsikraustyti. 

Beveik tuo pat metu paaiškėjo, kad Prezidento gatvėje nebeliks ir ilgus metus veikiančios ligonių kasos. Ši įstaiga perkeliama į Vasario 16-osios gatvę, buvusį Tauragės apskrities viršininko administracijos pastatą. 

Kam ligoninei prireikė tokių pertvarkų ir ar tikrai šioje gydymo įstaigoje nebeliks kavinės? 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras