Administracijos direktoriui ir merui pagrasinta interpeliacija(29)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-09-28 14:27

Raimondos Alysienės nuotrauka

Šiandieninis savivaldybės tarybos posėdis priminė vaikų peštynes dėl sugriautos pilies smėlio dėžėje. Vis kaltindami vieni kitus politikavimu prieš artėjančius Seimo rinkimus, politikai galų gale priėmė visą šūsnį sprendimų, o posėdžio pabaigoje opozicija prabilo apie interpeliaciją ne tik administracijos direktoriui, bet ir tiesiogiai rinktam merui.

Tarybos posėdis prasidėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės skyriaus tarybos viešu pranešimu, kuriame rajono socialdemokratų klausiama, kodėl jie kenkia viešumoje garsiai nuskambėjusiam UAB „Dunokai“ ir UAB „Netmark“ sandoriui, tai politikavimas ar bandymas apjuodinti. Primenami ir socialdemokratų valdymo laikotarpiu sudaryti, kaip teigiama pranešime, abejonių kėlę sandoriai. Posėdžio pabaigoje savo poziciją dėl rajono valdymo būdų ir metodų išsakė ir opozicija.

– Vienas žmogus negali spręsti rajono reikalų, – posėdžio pabaigoje pareiškė tarybos narys Stasys Lapė. – Jei tai ilgai tęsis, siūlysiu administracijos direktoriui skelbti interpeliaciją. Ir merui. Tai nuskambėjo kaip apibendrinimas to, kas buvo kalbėta ir kokie priekaištai išsakyti savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui. Opozicijos priekaištai į valdančiuosius skriejo dėl to, kad pažeidžiant biudžeto sandaros įstatymą pirmiau darbai atliekami, o tik po to taryboje skiriami pinigai. Tarybos mažumos atstovai pasigenda aiškumo ir skaidrumo skirstant lėšas įvairioms programoms. Ir labiausiai, ko gero, opoziciją pykdo tai, kas vyksta savivaldybės įmonėse – jie klausė, kodėl valdybų nariai keičiami „iš po stalo ištrauktais pasirašytais įsakymais“, nepateikiant jokių paaiškinimų. Valdantieji šiame tarybos posėdyje į tokius klausimus neatsakė.

Skaityti komentarus (29) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras